Firmamız 2007 – 2020 yılları arasında GSM operatörleri kontörlerinin toptan satışını bir b2b sitesi olan www.anadolutl.com 4000’i aşkın bayiye sektörel ürünleri istikrarlı ve başarılı bir şekilde sunduktan sonra 2020 yılında www.gametacir.com sitesi ile oyun ve dijital kodların toptan ve perakende satışına başlamıştır.

                   Amacımız, 15 yıllık e ticaret ve sahadaki ekip arkadaşlarımızla klasik ve yeni ticari koşulları bir potada eriterek oyun alanındaki yeni ve vizyoner bir bakış açısı ile hizmetlerimizi sizlere sunabilmek ve gelişen teknolojilere uyum sağlayarak her geçen yıl kendini daha çok geliştiren, müşteri memnuniyetini önde tutan, yenilikçi, güvenli, hızlı ve kaliteli bir hizmet sunan profesyonel ve yenilikçi bir e-ticaret sitesi olmaktır. Teknolojik eğlence sektörü günümüz koşturmacası ve hayatın sıkıcı monotonluğundan sıyırılabilmek için adım attığımız uçsuz bucaksız bir dünya.

                   Biz de bu dünyada oyunculara gerekli hizmetleri sunarak daha keyifli hale getirmeyi ve birbirinden farklı ödeme yöntemleri ve stoktan teslim ürünlerle oyuncuların oyunlardaki performansını arttırmayı ve daha eğlenceli zaman geçirmelerini hedeflemekteyiz.

                   Profesyonel teknik ekibimiz ile de alanında bilgili ve deneyimli kişiler sayesinde müşterilerimizin karşılaştığı problemleri mümkün olan en hızlı şekilde çözmeyi, işimizin en titiz olunması gereken noktası olarak değerlendirmekteyiz.

                   gametacir.com ekibi olarak sizlere hizmetlerimiz ve merak ettikleriniz konusunda bilgi vermekten her zaman memnuniyet duyarız.

ABOUT US

                   gametacir.com is a professional and innovative e-commerce site that exists and continues to exist in the gaming industry. We provide an innovative, safe, fast and quality service that improves itself every year by adapting to the developing technologies, prioritizing customer satisfaction.

                    So what is our purpose?

                    Technological entertainment industry. A vast world where we take a step to get rid of today's hustle and büstle and the boring monotony of life. Our ultimate goal is to make this process more enjoyable and easily accessible for you and to provide uninterrupted service. You should choose us. Because gametacir.com provides many opportunities by valuing companies and end consumers. The advantages we offer in game packages will help you make the most suitable choices for you. In addition, you will be able to make your payments as you wish with the various payment methods we offer.

                    As the gametacir.com team, we are pleased to inform you about our services and your questions.